اخبار اصلی

حضورمدیرعامل شرکت داروسازی سها درهمایش انجمن دیابت ایران

دکتر کامران یوسفی مدیر عامل شرکت داروسازی سها با حضور درهمایش انجمن دیابت ایران که در سالن همایش های رازی تهران برگزار شد، با مدیر عامل این انجمن نیز درباره همکاری های دو جانبه و اقدامات انجمن دیابت در تحقق راهبرد پیشگیرانه و کنترل بیماری دیابت به تبادل نظر پرداخت.
دکتر یوسفی در این دیدار با اشاره به ظرفیت های تولید دارو در شرکت داروسازی سها از جمله در بخش تولید داروهای دیابت از آمادگی این شرکت برای کمک به پیشبرد برنامه های انجمن دیابت، خبر داد.
مدیر عامل شرکت داروسازی سها در ادامه با اشاره به روند نگران کننده افزایش مبتلایان به دیابت در کشور،فعالیت انجمن دیابت ایران در اگاهی بخشی به مردم و برگزاری دوره آموزشی برای کنترل دیابت و راههای پیشگیری از آنرا کمکی بزرگ برای وزارت بهداشت و نهادهای متولی نظام سلامت دانست و افزود،باید از طریق رسانه ملی به عنوان یک رسانه فراگیر با فرهنگ سازی عمومی ،تغییر در سبک زندگی را به عنوان راهکاری برای کاهش ابتلا به دیابت به طور جدی مورد توجه قرار داد.
مدیر عامل انجمن دیابت ایران نیز در این دیدار با اشاره به استقبال شرکت های دارویی از همایش های این انجمن،پیشگری را ماموریت اصلی انجمن دیابت برای کاستن از میزان مبتلایان به دیابت اعلام کرد.
همایش انجمن دیابت از ۱۸ تا ۲۰ ابان در سالن همایش های رازی تهران برگزار شد که حدود سه هزار نفر در این همایش سه روزه مشارکت داشتند.
شرکت داروسازی سها که بزرگترین غرفه را در نمایشگاه این همایش برپا کرده بود،از حامیان اصلی برگزاری همایش انجمن دیابت بود.

Show More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × three =