اخبار اصلی

گفتگوی اختصاصی آقای دکتر یوسفی با خبرشبکه دو سیما درچهارمین نمایشگاه بین المللی ایران فارما

به گزارش روابط عمومی چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران فارما در ارتباط با دارو و صنایع بسته بندی از تاریخ۹۷/۰۷/۰۲لغایت  ۹۷/۰۷/۰۴ در مصلی امام خمینی تهران در حال برگزاری می باشد.

مهمترین رویداد نمایشگاه ، برگزاری کارگاههای تخصصی و آموزشی می باشد .در برگزاری این نمایشگاه انجمنهای علمی داروسازی سراسر کشور و شرکتهای دارویی، با هنر انتقال تجربه از دانشگاه به صنعت و صنعت به دانشگاه، شرکت خواهند داشت.

شرکت داروسازی سها به همراه ۴۸۰ شرکت داخلی و خارجی دراین نمایشگاه  حضور پیدا نمودند.

درمراسم افتتاحیه پس از پخش سرود جمهوری اسلامی ایران و تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، جناب آقای شیبانی رئیس هیاًت مدیره سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران، ضمن گرامیداشت روز داروساز و تشکر از همکاران دست اندرکار برگزاری نمایشگاه ، با آرزوی برگزاری این دوره به بهترین شکل همانند دوره های قبلی، تاًکید فرمودند با توجه به توانایی های صنعت داروسازی کشور، از مشکلات تولید دارو و مسائل  بحرانی موجود گذر خواهیم کرد.

همچنین آقایان دکتر اسماعیلی و دکتر رمضانی از مدیران ارشد سازمان تدارکات پزشکی ، ضمن بازدید از نمایشگاه،  نشستی با آقای دکتر یوسفی مدیر عامل  شرکت داروسازی داشتند.

دکتر کامران یوسفی مدیر عامل شرکت داروسازی سها در حاشیه این نمایشگاه در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری صداو سیما فرصت ها و چالش های پیش روشرکتهای دارویی در ایران را تشریح کردند که این گفتگو در بخش های مختلف خبری صداو سیما پخش شد.
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + شش =