اخبار اصلی

نشست مشترک B2B با حضور شرکت های داروسازی سها، سها جیسا و تجهیزات پزشکی هلال ایران برگزار گردید.

نشست مشترک B2B هیأت پزشکان و متخصصین حوزه سلامت، پزشکی و داروی جمهوری اسلامی افغانستان با تولید کنندگان و صادرکنندگان جمهوری اسلامی ایران در تهران و مشهد برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دارو سازی سها به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان تدارکات پزشکی؛ نشست مشترک B2B  هیأت پزشکان و متخصصین حوزه سلامت، پزشکی و داروی جمهوری اسلامی افغانستان با تولید کنندگان و صادرکنندگان جمهوری اسلامی ایران با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اسلامی از تاریخ ۱۲ الی ۱۵ تیر ماه سال جاری در تهران و مشهد برگزار گردید.

این نشست با تمرکز بر توانمندی ها و پتانسیل های شرکت های صادرکننده در ایران و رفع  نیاز های افغانستان در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی و بیمارستانی برنامه ریزی شده است و شرکت های دارو سازی سها، تجهیزات پزشکی هلال ایران و کشت و صنعت فرآوری گیاهان دارویی سها جیسا در قالب شرکت های تحت پوشش سازمان تدارکات پزشکی نیز حضور خواهند داشت.

با توجه به شیوع ویروس کرونا و افزایش تقاضا برای کالا و تجهیزات پزشکی، فراهم نمودن بستری برای مذاکره مستقیم تأمین کنندگان و مشتریان دو کشور بسیار حائز اهمیت می باشد و از سویی ظرفیت های بالای تولیدکنندگان ایرانی حضور جدی در بازار دارو و تجهیزات پزشکی افغانستان را اجتناب ناپذیر کرده است.

در چنین شرایطی دعوت از متخصصین حوزه سلامت، پزشکی و داروی جمهوری افغانستان تأثیر مثبتی بر روابط تجاری دو کشور در حوزه سلامت خواهد داشت و کلیه تولید کنندگان و صادرکنندگان ایرانی و متخصصین افغانستانی می توانند در این نشست چهار روزه حضور بعمل رسانند.

سیزدهم تیر ماه ۱۴۰۰

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − سه =