Warning: Illegal string offset 'custom_css_post_id' in /var/www/vhosts/sohaparma.ir/httpdocs/wp-includes/theme.php on line 1060
اخبار اصلی

شرکت داروسازی در مسیر تحقیق و توسعه صنعت دارو

به گزارش روابط عمومی شرکت دارو سازی سها:

شرکت داروسازی سها در مسیر تحقیق و توسعه صنعت دارو، برای فرآورده های ضد درد و آنتی دیابت اقدامات مهمی انجام داده است؛ بعلاوه چندین محصول گیاهی به لیست محصولات تحقیقاتی شرکت افزوده شده است؛ گرچه تولید فرآورده های جدید زمان بر بوده که از دلایل عمده آن، مطالعات پایداری و بهینه سازی فرمولاسیون، تهیه مواد اولیه برای ساخت بچ صنعتی و پروسه طولانی گرفتن پروانه از سازمان وزارت غذا ودارو می باشد ولی امید است به زودی وارد بازار شوند.

از جمله آنها:

1- شربت پروپولیس برای تقویت سیستم ایمنی بدن اولین بار در شرکت داروسازی سها ساخته شده و مدارک آن برای سازمان فرآورده های طبیعی ارسال گردیده است و بعد از اخذ مجوز به زودی تولید انبوه و روانه بازار خواهد شد. این محصول در شیشه های 120 میلی لیتری با پیمانه 10 میلی لیتری تهیه می شود. فرمولاسیون این محصول از عصاره عسل طبیعی و مناسب بیماران برای کودکان و بزرگسالان می باشد. این فرآورده علاوه بر تقویت سیستم ایمنی بدلیل محتوای آنتی اکسیدان بالا با منشا طبیعی، ضد التهاب و ضد آلرژی نیز می باشد.

2- روکسی ویل داروی جدید ضد درد و ضد التهاب بسیار قوی برای اولین بار در ایران توسط شرکت دارو سازی سها به بازار می شود.

این دارو اثر ضد درد 10 برابر بیشتر از مسکن های مشابه و هم خانواده دارد که برا درد های مزمن احشایی در    بیماران بستری و با 2 مکانیسم ضد درد متفاوت با رژیم درمانی 7 روزه و بدون خطر وابستگی قابلیت تجویز دارد.

از سایر کاربردهای بالینی و مزایا، نشانه گیری مسیرهای متفاوت درد (محیط و مرکزی) و مکانیسم اثر چند گانه،     اثر ضد درد بهتر در دردهای بعد از عمل جراحی بعنوان دردهای همراه با التهاب می باشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا