اخبار اصلی

دیدار مدیر عامل شرکت داروسازی سها با فرماندار ساوجبلاغ

در دیدار مدیر عامل شرکت داروسازی سها با فرماندار ساوجبلاغ مطرح شد

لزوم ارائه تسهیلات ارزان قیمت به شرکت های داروسازی کشور

دکترکامران یوسفی مدیرعامل شرکت  داروسازی سها با فرماندارشهرستان ساوجبلاغ ، دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی سها، دکتر یوسفی در این دیدار با اشاره به ظرفیت های شرکت داروسازی سها  در تولید دارو و اقدامات این شرکت برای عبور از شرایط سخت تحریم های ظالمانه آمریکا گفت ،اگر چه تأمین مواد اولیه خارجی در شرایط فعلی بسیار دشوار شده است، اما این شرکت با اتکا به تجارب مربوط به دور زدن تحریم ها و ابتکار مدیران  خود همه مساعی خود را برای تامین نیاز دارویی کشور بکار گرفته است.

دکتر یوسفی همچنین با اشاره به آنکه دارو از کالاهای استراتژیک در نظام سلامت  محسوب می شود، نقش دولت و به خصوص بانکها در ارائه تسهیلات ارزان قیمت برای تامین سرمایه در گردش شرکت های دارویی را  الزامی و اجتناب ناپذیر برای تامین پایدار دارو درکشور دانست.  

فرماندار ساوجبلاغ  نیز در این دیدار با یادآوری پیشینه پر افتخار جمعیت هلال احمر در دوران انقلاب اسلامی و نیز هشت سال دفاع مقدس  افزود، حضور جمعیت هلال احمر در عرصه هایی همچون دارو و تدارکات پزشکی حضوری مبارک و مغتنم است.

ابوالقاسم پالیزگیر گفت ، باعث افتخار است دو مجموعه بزرگ دارویی و تجهیزات پزشکی متعلق به سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر در ساوجبلاغ مستقر است که علاوه بر ایجاد اشتغال سهم مهمی در تولیدات “های تک “کشور دارد.

کارخانه داروسازی سها با زیربنائی بالغ بر ۳۶ هزار متر مربع و زمینی به وسعت ۱۰۰ هزار متر مربع از جمله شرکت های مطرح در تولید دارو در کشور است که درشهرستان ساوجبلاغ مستقر است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + یازده =