اخبار اصلی

تجلیل از کارکنان روابط عمومی سازمان و شرکت های تابعه به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومیمدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی؛ روابط عمومی و نیروی انسانی به عنوان یک سرمایه مهم در هلال احمر استبه گزارش روابط عمومی شرکت داروسازی سها به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان تدارکات پزشکی ؛ در این جلسه دکتر عسکری ضمن تبریک این مناسبت بیان کرد؛ بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز جهانی «روابط عمومی و ارتباطات» صرفاً یک عنوان در تقویم نیست، بلکه یک سرفصل از علم، هنر و اخلاق است. این روز فرصتی است تا نقش و جایگاه روابط عمومی را مرور کنیم. امروزه نقش روابط عمومی‌ها در کمک به تصمیم گیری‌های مدیریتی و استراتژیک یک سازمان نقشی قابل توجه است. چرا که انعکاس درست اطلاعات و آگاهی رسانی موجب بهبود روند انجام امور خواهد شد.

مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی ادامه داد؛ بحث اطلاع رسانی در هلال احمر امری ضروری است. به منظور حفظ سرمایه های اجتماعی این مجموعه می بایست نیروی انسانی و روابط عمومی پویا، اطلاع رسانی صحیح و صادقانه ای در راستای منافع و ارزش های سازمان و امیدبخشی انجام دهد و در این راستا کاستی ها و مشکلات را نیز پوشش دهد.

وی در پایان جلسه گفت: ارائه خدمات هوشمندانه و تلاش‌های تمامی پرسنل حوزه ارتباطات و روابط عمومی که در جهت رسالت اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به افکار عمومی می‌کوشند و در این راستا قدم خیرخواهانه برمی دارند بسیار جای تقدیر دارد. ضمن گرامیداشت این روز از تلاش های کارکنان این حوزه برای توسعه و بسط روابط عمومی و تقویت جایگاه سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر قدردانی نموده و از درگاه ایزد منان توفیق روافزون برای شما خواستارم.

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۳:۴۵

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =