اخبار اصلی

برگزاری جلسه مشترک هیئت مدیره های سازمان تدارکات پزشکی و شرکت های تابعه

تعیین برنامه های راهبردی شرکت های تابعه به منظور بهبود روند فعالیت های مجموعه

Œ

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان تدارکات پزشکی؛ جلسه مشترک هیئت مدیره های سازمان و شرکت های تابعه جهت بررسی برنامه های راهبردی و عملیاتی شرکت های تابعه به منظور بهبود روند فعالیت های مجموعه برگزار شد. 

در این جلسه مدیران عامل شرکت های تابعه گزارشی از عملکرد و وضعیت خود را در سال ۱۳۹۹ به سمع و نظر هیئت مدیره سازمان رساندند و به سؤالات ایشان پاسخگو شدند. مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی نیز ضمن تقدیر از خدمات و تلاش های صورت گرفته در شرکت های تابعه اظهار امیدواری کردند در سال ۱۴۰۰ شاهد عملکرد بهتری از سوی شرکت ها باشیم.

دکتر عسکری با اشاره به شعار امسال که به فرموده مقام عظمای ولایت به سال «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» نامگذاری شده است گفت: سازمان تدارکات پزشکی به عنوان یک هلدینگ مطرح در حوزه سلامت با فعالیت در بخش تولید و تأمین دارو و تجهیزات پزشکی توانسته نقش مهمی در راستای اهداف بشردوستانه جمعیت هلال احمر ایفا نمایند. با تمام توان در جهت پیشبرد این اهداف و نیز تولید مطلوب دارو و تجهیزات پزشکی و رشد و توسعه خدمت رسانی به مردم گام را برداریم.

در این جلسه بر موضوعاتی همچون توسعه و تداوم فعالیت خطوط تولیدی در شرکت های تجهیزات پزشکی و داروسازی سها، اجرای صحیح برنامه های عملیاتی و راهبردی شرکت های تابعه، تعامل و همکاری های بین گروهی واحدهای زیرمجموعه و استفاده حداکثری از ظرفیت های موجود تأکید شد.

شانزدهم تیر ماه ۱۴۰۰

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =