اخبار اصلی

اخذ گواهینامه های سیستم های مدیریت یکپارچه ( IMS) شرکت در سال ۱۴۰۰

مدیرعامل شرکت داروسازی سها:دسترسی به اهداف عالیه با همدلی، مشارکت و اتحاد مدیران و کارکنان میسر خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت دارو سازی سها؛ انجام فرآیند ممیزی شخص ثالث سیستم های مدیریت یکپارچه (IMS) شرکت جهت اخذ ۴ گواهینامه ISO45001:2018-ISO14001:2015-ISO9001:2015-ISO10015:2019 با حضور تیم ممیزان نماینده شرکت (AGS) در روزهای ۲۸و۲۹ اردیبهشت ماه سال جاری با رعایت پروتکل های بهداشتی در دو سایت شرکت انجام پذیرفت.

شرکت جهت اخذ ۴ گواهینامه ISO45001:2018-ISO14001:2015-ISO9001:2015-ISO10015:2019 با حضور تیم ممیزان نماینده شرکت (AGS) در روزهای ۲۸و۲۹ اردیبهشت ماه سال جاری با رعایت پروتکل های بهداشتی در دو سایت شرکت انجام پذیرفت.

در این فرآیند ممیزان طی دو روز از کلیه واحدهای شرکت بازدید به عمل آورده و در نهایت پس از جلسه ی جمع بندی، جلسه ی اختتامیه ای با حضور مدیرعامل جناب آقای دکتر عطار، مدیران ستادی و تیم ارزیابی کننده برگزار گردید.

در این جلسه مدیرعامل شرکت داروسازی سها ضمن تقدیر و تشکر از تیم ارزیابان و مدیران مجموعه سها، اظهار نمودند که سازمانهای یادگیرنده در هر میدانی آموزش دیده و هر انتقاد را یک فرصت ارتقا میدانند. وی افزود می توان با تلاش، کوشش و همدلی در هر شرایطی به اهداف عالیه دست یافت . شرکت داروسازی سها به عنوان عضوی مهمی از نظام سلامت جامعه می تواند اثر مطلوب و مثبتی در سلامت آحاد جامعه داشته باشد.

ایشان بخشی ازاهداف کوتاه مدت شرکت را نفوذ در بازار و درمرحله بعد توسعه محصولات جدید دانستند. دکتر عطار خاطر نشان کرد به زودی محصولاتی جدید ضد درد و دیابت را وارد بازار می نماییم که بخشی از تلاشهای ما برای اصلاح پایپ لاین شرکت است .

سرممیز تیم دکتر فارغ نیز بیان نمودند: برای داروسازی سها با وجود پتانسیل های ساختاری، مدیران و پرسنل مجرب و همچنین رهبری و هدایت متفکرانه به دست آوردن جایگاهی بالاتر و مطلوب تر در صنعت داروی کشور نه تنها امکان پذیر بوده بلکه دور از دسترس هم نمی باشد، به علاوه به فرآیندها و فعالیت های شرکت بر پایه استانداردهای نظام مدیریت یکپارچه تاکید و در نهایت شرکت را شایسته اخذ گواهینامه ها خواند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =