fa-IRen-US



                                                                               
   
 مدیر عامل شرکت داروسازی سها
دکتر کامران یوسفی
Dr.yousefi@sohapharma.ir
 
 معاونت بهره برداری
دکتر سیاوش میرزایی
S.Mirzaei@sohapharma.ir
 
  معاونت مالی و اداری
آقای عبدالحسين گلپايگاني
a.golpayegani@sohapharma.ir
   پاک رخ
 معاونت بازرگانی و فروش

مهندس پیمان پاک رخ
p.pakrokh@sohapharma.ir
                                                                               
   
 معاونت پروژه ها
مهندس مرتضی عربی
projects@Sohapharma.ir
   
 
مسئول فنی سایت چهار باغ
دکتر حبیب الله جلالی
H.Jalali@Sohapharma.ir
   
مدیر تولید
دکتر مسعود شیرازیان
M.Shirazian@Sohapharma.ir
   
مسئول فنی سایت وردآورد
دکتر مهدیه بابایی
M.Babaei@sphapharma.ir
                                                                               
   
مدیر فناوری اطلاعات
مهندس عباس صفایی
A.Safaei@Sohapharma.ir
   
  مدیر آزمایشگاه
دکتر علی شاهمرادی
A.Shahmoradi@Sohapharma.ir
   
 مدیرحراست
آقای هشترودی

   
مدیر برنامه ریزی و انبارها
مهندس علی مرشدی
A.Morshedi@Sohapharma.ir
 
                                                                               
   
مسئول فنی داروهای مکمل
دکتر کرمانیها
m.kermaniha@sohapharma.ir
   
مدیر منابع انسانی و پشتیبانی
سید محمد حجازیان
M.Hejazian@Sohapharma.ir
 
مدیربازرگانی
فاطمه ابراهیمی

   
سرپرست مدیریت امورمالی 
آقای رضا کاوندی
R.Kavandi@Sohapharma.ir
 
                                                                               
   

 




 

     
                                                                               
 
 

                       

 
                                                                               
                                                                               
دی ان ان evoq