026- 34715081-4
021-44980771-2
fa-IRen-US
                                                                               
     

 مدیر عامل
دکتر مهدی امانی
 Dr.Amani@Sohapharma.ir
   

معاونت مالی اداری
 علیرضا دولتی
A.Dolati@Sohapharma.ir
     

مدیر کارخانه وردآورد
دکتر محمد صادق پارساپور
M.Parsapoor@Sohapharma.ir
                                                                               
     
معاونت فروش
مهندس مرتضی عربی
Sales@Sohapharma.ir
     
 
مسئول فنی سایت چهار باغ
دکتر حبیب الله جلالی
H.Jalali@Sohapharma.ir
     
مسئول فنی سایت وردآورد
دکتر مهدیه بابایی
M.Babaei@sphapharma.ir
                                                                               
     
مدیر تولید
دکتر مسعود شیرازیان
M.Shirazian@Sohapharma.ir
     
 مدیر پروژه ها
دکتر علی شاهمرادی
A.Shahmoradi@Sohapharma.ir
     
مدیر برنامه ریزی و انبارها
مهندس علی مرشدی
A.Morshedi@Sohapharma.ir
 
                                                                               
     
مدیر فناوری اطلاعات
مهندس عباس صفایی
A.Safaei@Sohapharma.ir
     
مدیر منابع انسانی و پشتیبانی
سید محمد حجازیان
M.Hejazian@Sohapharma.ir
     
مدیر امور مالی
رضا کاوندی
R.Kavandi@Sohapharma.ir
 
                                                                               
     
مدیر فنی و مهندسی سایت چهار باغ
مهندس علی انعامی
A.Anami.Sohapharma.ir
     
مدیر بازرگانی داخلی
مهندس هادی محمدی
Commercial@Sohapharma.ir
     
مدیر فنی و مهندسی سایت ورآورد
مهندس علی اکبر داوودی
A.Davoodi@Sohapharma.ir
 
                                                                               
   
مدیر برنامه ریزی استراتژی

خانم دکتر رضارجب
Z.Rezarajab@sohapharma.ir
     
                       
                                                                               
                                                                               
دی ان ان evoq