fa-IRen-US
                                                                               
     

 مدیر عامل
دکتر مهدی امانی
 Dr.Amani@Sohapharma.ir
   

معاونت مالی اداری
 علیرضا دولتی
A.Dolati@Sohapharma.ir
     

مدیر کارخانه وردآورد
دکتر محمد صادق پارساپور
M.Parsapoor@Sohapharma.ir
                                                                               
     
معاونت فروش
مهندس مرتضی عربی
Sales@Sohapharma.ir
     
 
مسئول فنی سایت چهار باغ
دکتر حبیب الله جلالی
H.Jalali@Sohapharma.ir
     
مسئول فنی سایت وردآورد
دکتر مهدیه بابایی
M.Babaei@sphapharma.ir
                                                                               
     
مدیر تولید
دکتر مسعود شیرازیان
M.Shirazian@Sohapharma.ir
     
  مدیر آزمایشگاه
دکتر علی شاهمرادی
A.Shahmoradi@Sohapharma.ir
     
مدیر برنامه ریزی و انبارها
مهندس علی مرشدی
A.Morshedi@Sohapharma.ir
 
                                                                               
     
مدیر فناوری اطلاعات
مهندس عباس صفایی
A.Safaei@Sohapharma.ir
     
مدیر منابع انسانی و پشتیبانی
سید محمد حجازیان
M.Hejazian@Sohapharma.ir
     
مدیر حسابداری مدیریت
رضا کاوندی
R.Kavandi@Sohapharma.ir
 
                                                                               
     
مدیربازاریابی فروش وصادرات
دکترمحمدرضاحسن زاده
M.Hasanzadeh@sohapharma.ir
   
مدیر امور مالی
حسن گلشن پناه 
     
مسئول فنی داروهای مکمل
دکتر کرمانیها
m.kermaniha@sohapharma.ir
 
                                                                               
   
   

     


مدیر اجرایی پروژه ها
پیمان پاک رخ

 
                                                                               
                                                                               
دی ان ان evoq